ART / Lithographs / Silkscreen 10379628
nr 1037 9628
Petter Thoen
(f. 1943), Norge
Petter Thoen (b. 1943), 11/90, bladets mått: 39x30,
SILKSCREEN, Petter Thoen (f. 1943), 11/90, bladets mått: 39x30
SEK 300
Monday May 16 2016
at 18:04:04
15/5 13:14:10
16/5 16:39:13
Petter Thoen
Read more about Petter Thoen